Ceník služeb
Kontakt
Ke stažení

Od pátku 5.7.2019 bude spuštěn provoz Letního kina na Kyselce.

  Zobrazit - místo:    datum od:    datum do:   
Mrtví neumírají
19.07.2019 22:00     Letní amfiteátr

MRTVÍ NEUMÍRAJÍ

komedie, horor, USA, Švédsko, 2019, 105 min, 2D, české titulky

 

Americké městečko Centerville je ospalá díra, v níž stárnoucí šerif Robertson (Bill Murray) netrpělivě odpočítává zbývající dny do důchodu, protože nudit se člověk může i bez koltu za pasem. Jeho mladý kolega Peterson (Adam Driver) naopak stále doufá, že se k nějakému pořádnému vyšetřování jednou dostane. Zasloužil by si to, protože jako první vytuší, že ty dvě ošklivě zavražděné dámy z místního bistra mají na svědomí zombie. Jindy by se mu zkušenější kolega vysmál, ale dnes ne. V městečku se totiž odehrává mnohem víc podivností, například slunce nezapadá, kdy by normálně mělo, do pohřebního ústavu nastoupila divná ženská se skotským přízvukem a samurajským mečem (Tilda Swinton), a rasistickému farmáři Millerovi (Steve Buscemi) začal mizet dobytek. A když na městečko konečně padne noc, z předtuchy se stane jistota. Nejrušnějším místem Centerville se v tu chvíli stává hřbitov, jehož obyvatelé právě procitli a dostali chuť na čerstvé maso. A muži zákona tuší, že dneska je čeká přesčas.

 

vstupné: 120,- Kč

 


 
>> Přehled lístků
Avengers: Endgame
20.07.2019 22:00     Letní amfiteátr

AVENGERS: ENDGAME

akční, dobrodružný, fantasy, sci-fi, USA, 2019, 182 min, 2D, české titulky

 

Hrozivé události způsobené Thanosem, který vyhladil polovinu života ve vesmíru a silně oslabil Avengers, vedou zbylé superhrdiny k tomu, aby ve strhujícím finále 22 filmů studia Marvel zvaném Avengers: Endgame sebrali poslední síly a pokusili se vrátit úder.

 

vstupné: 100,- Kč


 
>> Přehled lístků
Kořist
26.07.2019 22:00     Letní amfiteátr

KOŘIST

horor, USA, 2019, 87 min, 2D, české titulky

Nadějná plavkyně Haley Kellerová (Kaya Scodelario) není sebevrah. Do uzavřené zóny na Floridě, která se připravuje na jeden z největších hurikánů za posledních pár desítek let, se vypravila jen kvůli tátovi (Barry Pepper). Ten se snažil na poslední chvíli zabezpečit svůj dům, ale už měl být z oblasti dávno evakuovaný, přesto se neozývá. Haley ho najde v už částečně zaplaveném sklepě, v bezvědomí a těžce zraněného. Než ho stačí odtáhnout do relativního bezpečí, připomenou se nezvaní hosté, kteří jejímu otci to zranění způsobili. Stoupající hladina vody totiž výrazně rozšířila loviště zdejších aligátorů, kteří jsou poměrně hladoví a zvědaví. Situace je vážná a poměrně beznadějná. Hurikán udeřil naplno, sklep se plní vodou a Haley je jasné, že bude záhy čelit volbě, zda se utopit nebo nechat sežrat při pokusu o záchranu.

 

vstupné: 120,- Kč


 
>> Přehled lístků
Teroristka
27.07.2019 22:00     Letní amfiteátr

TERORISTKA

komedie, drama, Česko, 2019, 95 min, 2D, český dabing

 

Hlavní hrdinkou černé komedie Teroristka je Marie (Iva Janžurová), učitelka na penzi, která si jednou řekne, že už si nechce připadat jako kráva. Když jí proti arogantnímu strůjci lokálního zla (Martin Hofmann) nepomůže ani starostka (Tatiana Vilhelmová), sežene si zbraň a rozhodne se udělat to, co většinu z nás občas napadne, ale hned tu myšlenku rozumně zapudíme. Brzy však zjistí, že stejně, jako je vražda složitá morálně, je nesnadná i prakticky – přesto, že jí bývalý žák, momentálně v podmínce (Pavel Liška), dává cenné životní rady: „Kriminalita jenom vypadá jednoduše, paní učitelko, ale pak se dycky něco posere.“

 

vstupné: 110,- Kč

 


 
>> Přehled lístků
My
02.08.2019 21:30     Letní amfiteátr

MY

horor, thriller, USA, 2019, 121 min, 2D, české titulky

 

Adelaide Wilsonová (Lupita Nyong"o) přijíždí s manželem a dvěma dětmi na prázdninový pobyt na chatu na kalifornském pobřeží, kde jako malá trávila léto. Na první pohled vyrovnaná a spokojená žena v sobě skrývá velké trauma z dětství a hned po příjezdu v ní řetězec zdánlivě nevinných událostí vyvolává silnou paranoiu a pocit, že rodinná idyla brzy skončí. Předtucha se promění v realitu, když se uprostřed noci na příjezdové cestě k domu objeví čtveřice podivínů, kteří na rodinu záhy zaútočí. Děsivá noční můra je o to strašlivější, že ti útočníci vypadají úplně stejně jako Wilsonovi. Jen mají v rukou zbraně. A neváhají je použít.

 

vstupné: 90,- Kč

 


 
>> Přehled lístků
Lovení
03.08.2019 21:30     Letní amfiteátr

LOVEní

komedie, romantický, Česko, 2019, 106 min, 2D, český dabing

 

Hlavní postava filmu Eliška s tváří Ester Geislerové, má svatbu a čeká na svůj velký moment. Namísto svého „ano“ ale ženich řekne „ne“ a od oltáře uteče. Naštěstí má zdrcená Eliška skvělou kamarádku s jasným receptem, co je potřeba dělat. Ona sama střídá kluky jako ponožky a proto hned založí Elišce profil na osvědčené seznamce. Té to není příliš po chuti, ale je jí už 35 let, je single a má strach, aby jí neujel vlak. A chce vzít život pevněji do svých rukou. Vrhá se proto do randění naslepo a mezi řadou katastrofických schůzek zkusí najít novou lásku. Zároveň se musí rychle přestěhovat a jedinou možností je bydlet společně s nevlastním bratrem, podivínem, který pěstuje na střeše včely a který ji doma nechce.

 

vstupné:

100,- Kč


 
>> Přehled lístků
Rychle a zběsile: Hobbs a show
09.08.2019 21:30     Letní amfiteátr

RYCHLE A ZBĚSILE: HOBBS A SHOW

akční, USA, 2019, titulky, 2D

 

Po osmi filmech má značka Rychle a zběsile svou první samostatnou jízdu, v níž se Dwayne Johnson a Jason Statham vrací jako Luke Hobbs a Deckard Shaw ve filmové akci Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw.

 

vstupné: 130,- Kč


 
>> Přehled lístků
Captain Marvel
10.08.2019 21:30     Letní amfiteátr

CAPTAIN MARVEL

akční, dobrodružný, sci-fi, USA, 2019, 124 min, 2D, dabing

 

Snímek Captain Marvel se odehrává v devadesátých letech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel. Film sleduje příběh Carol Danversové, ze které stala jedna z nejmocnějších superhrdinek světa. Když Zemi zasáhne mezihvězdná válka mezi dvěma mimozemskými rasami, Danversová se ocitá s malou skupinou spojenců přímo v srdci konfliktu.

 

vstupné: 100,- Kč


 
>> Přehled lístků
Revival FEST
16.08.2019 18:00     Letní amfiteátr

Revival FEST

festival revivalových kapel

Wanastowi Vjecy Revival, RCZ, The RockSet - World Roxette Tribute Band

Letní amfiteátr Kyselka od 18:00 do 22:00 hod.

Vstupné: v předprodeji 150,- Kč, na místě 200,- Kč


 
>> Přehled lístků
Zrodila se hvězda
17.08.2019 21:30     Letní amfiteátr

ZRODILA SE HVĚZDA

drama, romantický, hudební, USA, 2018, 136 min, 2D, titulky

 

Hlavní roli v dechberoucím romantickém dramatu Zrodila se hvězda hrají Bradley Cooper a Stefani Germanotta, kterou ovšem celý svět lépe zná pod jejím uměleckým pseudonymem jako hudební superstar Lady Gaga. Pro čtyřnásobného držitele nominace na Oscara Bradleyho Coopera je tento film jeho režijním debutem. Cooper ve filmu zároveň hraje hvězdu country Jacksona Mainea, který objeví neznámou talentovanou zpěvačku Ally (Lady Gaga). Když se oba vrhnou do vášnivého milostného vztahu, Jack přiměje Ally k vystupování v záři reflektorů a katapultuje ji tak ke slávě. Ale když Allyin raketový start zastíní jeho vlastní kariéru, Jack stále obtížněji nese svůj ústup z velkých pódií a o to více se potýká se svými vnitřními démony.

 

vstupné: 100,- Kč


 
>> Přehled lístků
Noční můry z temnot
23.08.2019 21:30     Letní amfiteátr

NOČNÍ MŮRY Z TEMNOT

horor, USA, 2019, 2D, titulky

 

V opuštěném domě úplně na konci města najde parta teenagerů knihu, která je strašnější, než cokoliv, co si kdy dovedli představit. Zanechala ji tu mladá dívka s hrozivým tajemstvím ještě před tím, než sama beze stopy zmizela. Starobylá kniha je plná děsivých příběhů a ještě děsivějších monster, ale není tak úplně ke čtení. Kniha naopak čte toho, kdo s ní přijde do styku. Přečte jeho největší noční můry, napíše z nich příběh a začne ho vyprávět a odvíjet i ve skutečném životě. A to včetně hrozivých příšer. Parta teenagerů se dostala na místo neobvyklého zla. Neměli tuhle knihu nikdy otevírat a měli včas utéct. Neutekli. Proto teď musí čelit svému strachu, nočním můrám a děsům, které je přišly zabít.

 

vstupné: 120,- Kč


 
>> Přehled lístků
Krvavá nevěsta
30.08.2019 21:30     Letní amfiteátr

KRVAVÁ NEVĚSTA

horor, thriller, mysteriózní, USA, 2019, 2D, titulky

 

Mladá nevěsta se provdá do bohaté, podivínské rodiny, která ctí letitou a velice zvláštní svatební tradici. Ta se však promění ve smrtící hru, při níž nakonec všichni bojují o vlastní přežití.

 

vstupné: 120,- Kč


 
>> Přehled lístků
X-Men: Dark Phoenix
31.08.2019 21:30     Letní amfiteátr

X-MEN: DARK PHOENIX

akční, dobrodružný, sci-fi, USA, 2019, 114 min, 2D, český dabing

 

Když skupina X-Menů vyrazí na celkem rutinní záchrannou misi na oběžné dráze k ohrožené posádce raketoplánu, zdá se, že mají vše pod kontrolou a operace probíhá zdárně. Ale zdání klame. Jean Grey (Sophie Turner) je zasažena neznámou a smrtící kosmickou silou, která ji promění v jednoho z nejsilnějších mutantů. I s podporou ostatních X-Menů Jean zápasí nejen se svou nově nabitou a nestabilní silou, ale i se svými osobními démony. Postupně se dostává do děsivé spirály a ztrácí nad sebou kontrolu. Navíc její myšlení začíná ovlivňovat tajemná postava (Jessica Chastain), která přichází s nebezpečnými návrhy na využití její ničivé síly. Grey se mění v Dark Phoenix a stává se hrozbou nejen pro své nyní již bývalé přátele z řad mutantů, ale pro celou planetu. X-Meni tak musí čelit svému nejbližšímu i nejničivějšímu nepříteli – jednomu z nich.

 

vstupné: 110,- Kč


 
>> Přehled lístků
Brutus
20.09.2019 20:00     Letní amfiteátr

BRUTUS

pravá bigbítová skupina

Letní amfiteátr Kyselka

vstupné: předpodej 200,- Kč, na místě 250,- Kč


 
>> Přehled lístků
 
za měsíc Červenec 9199 navštěv  
RSS kanál s programem


FOTOGALERIE