Ceník služeb
Kontakt
Ke stažení


Krásné vánoční svátky vše nejlepší do nového roku 2017 přeje kolektiv Kulturního centra Bílina organizační složka MÚ Bílina.

PRODEJ ABONENTEK ZAHÁJEN BLIŽŠÍ INFO ZDE

 

  Zobrazit - místo:    datum od:    datum do:   
ANDĚL PÁNĚ 2 – 2D
09.12.2016 17.30     Digitální kino

ČR / Pohádka / Rodinný / České znění /.

Anděl Petronel stále pracuje u Nebeské brány, ale je přesvědčen, že by si zasloužil lepší službu. Jeho věčný pokušitel, čert Uriáš, začne Petronela ponoukat. Stačí utrhnout jablíčko ze stromu Poznání a bude vědět to, co ví jen Bůh! A cesta k zaslouženému uznání bude volná. Hádka Petronela s Uriášem o jablko Poznání ale skončí neslavně. V potyčce se vzácné ovoce skutálí až na Zemi. Anděl - popleta a jeho kamarád čert-pokušitel musí šupem na svět jablko Poznání najít a přinést zpátky. V předvečer svátku svatého Mikuláše se zamotají do podivuhodného reje. Setkávají se s malou Anežkou a její krásnou maminkou Magdalenou, partou nepoctivých koledníků, vydřiduchem Košťálem i sympatickým Párkařem. Než se jim podaří jablko najít a vrátit tam, kam patří, bude třeba zažít velké dobrodružství a projít několika nebezpečnými situacemi. A po řadě lidských i „božských" zkoušek, naši hrdinové nakonec zjistí, že cesta k poznání vede především přes sebe sama, přes objevení síly přátelství, lásky a schopnosti odpuštění.

Hrají: Ivan Trojan, Jiří Dvořák, Vica Kerekes, Jiří Bartoška, Bolek Polívka …

Vstupné: dospělí 130,-/děti 110,-Kč / 90 minut / zvuk DD 5.1 / MP /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/58799-andel-pane-2/videa/   


 
>> Rezervace vstupenek
PAŘBA O VÁNOCÍCH – 2D
09.12.2016 20.00     Digitální kino

USA / Komedie / České titulky /

Když vedoucímu pobočky jeho upjatá sestra ve funkci generální ředitelky společnosti pohrozí, že jeho pobočku zavře, rozhodne se zachránit situaci velkolepým vánočním večírkem, na kterém by ulovil významného klienta, ale večírek se mu poněkud vymkne z rukou...

Hrají: T.J. Miller, Jennifer Aniston, Jason Bateman, Kate McKinnon …

Vstupné: 110,-Kč / 98 minut / zvuk DD 5.1 / P-12 /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/427804-parba-o-vanocich/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
UNDERWORLD: KRVAVÉ VÁLKY – 2D
09.12.2016 22.00     Digitální kino

USA / Thriller / České titulky /

Poté, co Selene (Kate Beckinsale) musela chránit svou dceru Eve (India Eisley) před Lycany, kteří doufali, že vytvoří novou super rasu, a zmařit tak jejich plán, se nachází před další výzvou. Aristokratičtí vampýři a nemilosrdní Lycani získávají zpět původní zdroj sloužící k vytvoření nové rasy vytvořené Alexanderem Corvinusem pomocí DNA. Michael (Scott Speedman) se probouzí z kryogenního spánku, vrací se mu vzpomínky a pátrá po Selene a jeho dceři Eve. Lidé a nově vytvořená rasa se učí žít ve znovu sjednaném míru.

Hrají: Kate Beckinsale, Theo James, Lara Pulver, Charles Dance, Bradley James

Vstupné: 120,-Kč / 112 minut / zvuk DD 5.1 / P-15 /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/383807-underworld-krvave-valky/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
INSTALATÉR Z TUCHLOVIC – 2D
10.12.2016 17.30     Digitální kino

ČR / Komedie / České znění /

Čtyřicetiletý Luboš Cafourek je svérázný instalatér z vesnice Tuchlovice u Prahy. Je zručný a poctivý, se vším si poradí, žádné práce se nikdy nezalekne. Nemá auto, za zákazníky jezdí na kole, nebo autobusem, nebo se nechá vozit. Mobil nepoužívá, telefonáty za něj vyřizuje jeho matka, která mu také vaří, nakupuje, pere, dělá účetnictví a řídí chod celé domácnosti. Luboš má vždy na všechno nečekanou a vtipnou odpověď, ale praktický a společenský život mu uniká mezi prsty. Za práci si nedokáže říct pořádné peníze, kamarádům opravuje zadarmo a to, co vydělá, hned utratí za jídlo pro toulavé kočky, nebo prosází. Luboš všechno nepříjemné odsouvá na „později", nebo na „uvidíme". Všechny jeho pokusy o kontakt se ženami končí fiaskem, mamka se marně snaží, aby syn konečně získal partnerku... Vesnická komedie Instalatér z Tuchlovic je o muži, který všem všechno opraví, ale vlastní život spravovat nedokáže.

Hrají: Jakub Kohák, Eva Holubová, Petra Špalková, Filip Blažek, Jan Budař

Vstupné: 100,-Kč / 85 minut / zvuk DD 5.1 / P-12 /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/50300-instalater-z-tuchlovic/videa/?type=5


 
>> Rezervace vstupenek
DOKTOR STRANGE – 3D
10.12.2016 20.00     Digitální kino

USA / Akční / Dobrodružný / Fantasy / České titulky /

Studio Marvel uvádí film Doctor Strange o světoznámém neurochirurgovi Dr. Stephenu Strangovi, jehož život se změní po strašlivé dopravní nehodě, která mu znemožnila používat ruce. Když ho tradiční medicína zklame, je Strange nucen hledat uzdravení a naději jinde. A tak se vypraví na mystické, odloučené místo známé jako Kamar-Taj. Brzy zjistí, že Kamar-Taj není jen chrámem uzdravení, ale i základnou pro boj s temnými silami, jež chtějí zničit naši realitu. Zanedlouho si musí Strange – vybavený novými magickými schopnostmi – vybrat, zda se vrátí k původnímu životu plnému bohatství a slávy, anebo se všeho vzdá a bude bránit svět jako nejmocnější kouzelník ve vesmíru

Hrají: Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Rachel McAdams, …

Vstupné: 130,-Kč / 115 minut / zvuk DD 5.1 / P-15 /

Videoukázka:  http://www.csfd.cz/film/266804-doctor-strange/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
ODVÁŽNÁ VAIANA: LEGENDA O KONCI SVĚTA – 2D
11.12.2016 15.00     Digitální kino

USA / Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Český dabing /

Walt Disney Animation Studios uvedou struhující počítačově animovaný film Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa o nebojácné dospívající dívce, která se vydává na nebezpečnou cestu, aby zachránila svůj lid. Cestou potkává Vaiana (Auli"i Cravalho) kdysi mocného poloboha Mauiho (Dwayne Johnson), který jí pomůže stát se zkušenou mořeplavkyní. Společně se plaví přes širý oceán a zažívají nebezpečná a úžasná dobrodružství, například setkání s obřími mořskými monstry, ze kterých leckdy uniknou jen o vlásek. Na konci cesty Vaiana splní úkol svých předků a najde to, co vždycky hledala: sama sebe

Film bude uveden v českém znění.

Vstupné: dospělí 120 / děti 100,-Kč / 95 minut / zvuk DD 5.1 / MP /

Videoukázka:

http://www.csfd.cz/film/397338-odvazna-vaiana-legenda-o-konci-sveta/videa/  


 
>> Rezervace vstupenek
ROGUE ONE: STAR WARS STORY – 3D
16.12.2016 17.30     Digitální kino

USA / Sci-fi / Akční / Dobrodružný / Fantasy / Český dabing /.

Rogue One: Star Wars Story je první z nové série samostatných filmů Lucasfilmu. Vypráví příběh skupiny netradičních hrdinů, kteří se dají dohromady, aby splnili odvážný a zdánlivě nemožný úkol: Ukrást plány Hvězdy smrti.

Hrají: Felicity Jones, Diego Luna, Riz Ahmed, Ben Mendelsohn, Donnie Yen..

Vstupné: 150,-Kč / 120 minut / zvuk DD 5.1 / MP /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/377465-rogue-one-star-wars-story/videa/  


 
>> Rezervace vstupenek
POHÁDKY PRO EMU – 2D
16.12.2016 20.00     Digitální kino

ČR / Romantická / Komedie / České znění /

Petr Miller pracuje již řadu let pro imigrační úřad v Londýně. Zaběhaný rytmus jeho života jednoho dne přeruší podivný telefonát z Prahy. V nemocnici leží po autonehodě svobodná matka, která ho v případě nouze uvedla jako opatrovníka svého dítěte. Ema je totiž jeho dcera. Petr je naprosto šokován. Musí jít o nějaký omyl. Nemá děti a ani netouží je mít. Přesto nedokáže nad situací jen tak mávnout rukou. Co když je Ema opravdu jeho dcera a on je její jediná šance, jak se vyhnout dětskému domovu? Chlapovi, který byl do padesáti let zvyklý žít sám a rozhodně si nechce komplikovat život emocemi, převrátí soužití s osmiletou holčičkou život doslova vzhůru nohama. A navíc je mu v patách nesmlouvavá sociální pracovnice, a tak Petr musí učinit zásadní rozhodnutí: Pokud se chce stát právoplatným rodičem, je nutné najít pro Emu matku! Ve stejné chvíli se seznamuje s Marií, která podobně jako Petr žije pro svou práci a téměř ztratila naději na to, že ji potkají obyčejné radosti života. Marie se rozhodne oběma pomoci. Je třeba nemilosrdné úřednici předložit uvěřitelnou historku. Začíná hra na lásku... Ale jak skončí? I zázraky se občas dějí.

Hrají: Aňa Geislerová, Ondřej Vetchý, Ema Švábenská, Vilma Cibulková …

Vstupné: 100,-Kč / 112 minut / zvuk DD 5.1 / MP /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/419745-pohadky-pro-emu/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
INKARNACE – 2D
16.12.2016 22.00     Digitální kino

USA/ Horor / České titulky /.

Víra nás opustila.

Jedenáctiletý Cameron (David Mazouz) se znenadání začíná chovat podivně. Uzavírá se ve svém pokoji, mluví zvláštními pradávnými jazyky a vykazuje i další příznaky posedlosti. Jakmile to jeho matka (Carice van Houten) zpozoruje, spojí se s odborníky z Vatikánu, kteří za chlapcem vyšlou specialistku na podobné případy, která si na pomoc přizve Dr. Setha Embera (Aaron Eckhart) a jeho tým. Dr. Ember má totiž jedinečnou schopnost, kdy při léčbě posedlých osob vstupuje přímo do jejich mysli a v ní čelí zosobněnému zlu způsobujícímu pomatení mysli. Nepovažuje se za tradičního vymítače ďáblů, ale spíše za jistého „uklízeče“. A jeho chvíle nastává tehdy, když selhává veškerá dosavadní snaha tradičních exorcistů.

Hrají: Carice van Houten, Aaron Eckhart, David Mazouz …

Vstupné: 110,-Kč / 86 minut / zvuk DD 5.1 / P-15 let /

Videoukázka: http://www.cinemart.cz/filmy/?mesic=12&rok=2016


 
>> Rezervace vstupenek
ROGUE ONE: STAR WARS STORY – 3D
17.12.2016 17.30     Digitální kino

USA / Sci-fi / Akční / Dobrodružný / Fantasy / Český dabing /.

Rogue One: Star Wars Story je první z nové série samostatných filmů Lucasfilmu. Vypráví příběh skupiny netradičních hrdinů, kteří se dají dohromady, aby splnili odvážný a zdánlivě nemožný úkol: Ukrást plány Hvězdy smrti.

Hrají: Felicity Jones, Diego Luna, Riz Ahmed, Ben Mendelsohn, Donnie Yen..

Vstupné: 150,-Kč / 120 minut / zvuk DD 5.1 / MP /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/377465-rogue-one-star-wars-story/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
INFERNO – 2D
17.12.2016 20.00     Digitální kino

USA / Mysteriózní / Thriller / České titulky /

Harvardský symbolog Robert Langdon (Tom Hanks) se tentokrát ocitá v samotném srdci Itálie, aby pomohl vyřešit záhadu, jež je pozoruhodně propojena s jedním z největších literárních děl všech dob - Dantovým Peklem. Při svém tajuplném poslání se Langdon musí střetnout s neznámým, hrůzu nahánějícím protivníkem; proplétá se přitom nejen labyrintem florentských, benátských či istanbulských uliček, tajnými chodbami, skrytými komnatami, ale také labyrintem narážek a kódů. Jediná vodítka mu v jeho pátrání nabízí jenom Dantova temná epická báseň - a čas přitom neúprosně pádí. Až uplyne, má dojít ke katastrofě, která navždy změní celý svět.

Hrají: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Ben Foster, Irrfan Khan …

Vstupné: 100,-Kč / 122 minut / zvuk DD 5.1 / P-15 /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/374794-inferno/videa/  


 
>> Rezervace vstupenek
TROLLOVÉ – 2D
18.12.2016 15.00     Digitální kino

USA / Animovaný / Český dabing /

Trollové jsou vždy veselí a šťastní skřítkové, kteří nejvíce ze všeho milují hudbu, tanec a zpěv. Jedinou vážnější starost na světě jim dělají Bergeni. Ti si totiž myslí, že můžou být šťastní jedině tehdy, pokud budou mít Trolla v žaludku. Bohužel však už dlouhou dobu žádného na jídelníčku neměli. Trollímu králi Peppymu se totiž podaří i se všemi jeho poddanými utéct a založit vlastní veselé městečko Trollíkov, které se Bergenům, v čele s princem Chroupou, nedaří a nedaří nalézt. A tak je jejich království oproti šťastnému a barevnému Trollíkovu naplněné nabručeností, zlobou a vztekem. Z bergenských spárů se totiž podaří uniknout i dvěma Trollům, princezně Poppy a Větvíkovi.  A tak se tato dvojka vydává na záchrannou misi, plnou nečekaných dobrodružství a nesnází.

Film bude uveden v českém znění.

Vstupné: dospělí 120,- / děti 100,-Kč / 92 minut / zvuk DD 5.1 / MP /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/324978-trollove/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
ANDĚL PÁNĚ 2 – 2D
27.12.2016 15.00     Digitální kino

VÁNOČNÍ PROJEKCE V DIGITÁLNÍM KINĚ

ČR / Pohádka / Rodinný / České znění /.

Anděl Petronel stále pracuje u Nebeské brány, ale je přesvědčen, že by si zasloužil lepší službu. Jeho věčný pokušitel, čert Uriáš, začne Petronela ponoukat. Stačí utrhnout jablíčko ze stromu Poznání a bude vědět to, co ví jen Bůh! A cesta k zaslouženému uznání bude volná. Hádka Petronela s Uriášem o jablko Poznání ale skončí neslavně. V potyčce se vzácné ovoce skutálí až na Zemi. Anděl - popleta a jeho kamarád čert-pokušitel musí šupem na svět jablko Poznání najít a přinést zpátky. V předvečer svátku svatého Mikuláše se zamotají do podivuhodného reje. Setkávají se s malou Anežkou a její krásnou maminkou Magdalenou, partou nepoctivých koledníků, vydřiduchem Košťálem i sympatickým Párkařem. Než se jim podaří jablko najít a vrátit tam, kam patří, bude třeba zažít velké dobrodružství a projít několika nebezpečnými situacemi. A po řadě lidských i „božských" zkoušek, naši hrdinové nakonec zjistí, že cesta k poznání vede především přes sebe sama, přes objevení síly přátelství, lásky a schopnosti odpuštění.

Hrají: Ivan Trojan, Jiří Dvořák, Vica Kerekes, Jiří Bartoška, Bolek Polívka …

Vstupné: dospělí 120,- / děti 100,-Kč / 90 minut / zvuk DD 5.1 / MP /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/58799-andel-pane-2/videa/  


 
>> Rezervace vstupenek
BEZVA ŽENSKÁ NA KRKU – 2D
27.12.2016 17.30     Digitální kino

VÁNOČNÍ PROJEKCE V DIGITÁLNÍM KINĚ

ČR / Komedie / České znění /

Sympatická Eliška (Petra Hřebíčková) je na plný úvazek milující manželkou charismatického a bohatého Pavla (Jiří Langmajer). Ovšem jen do té doby, než ji na prahu čtyřicítky milým a korektním způsobem požádá o rozvod. Když nový život, tak od základů! Eliška se rozhodne začít od nuly jako učitelka v malé středočeské vesničce. Rázovitý a hyperaktivní starosta (Miroslav Táborský) nastěhuje Elišku do jednoho domu s nerudným Božíčkem (Ondřej Vetchý), který díky svým vlastním neblahým zkušenostem s „ženskejma definitivně skončil". Jeho jízlivost a hulvátství může trumfnout snad jen jeho povolání – Božíček pracuje ve vesnici jako hrobník. Eliška má ovšem na chlapy také momentálně spadeno, takže si rozhodně nenechá nic líbit...

Hrají: Ondřej Vetchý, Petra Hřebíčková, Václav Postránecký, Miroslav Táborský …

Vstupné: 100,-Kč / 98 minut / zvuk DD 5.1 / MP /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/439895-bezva-zenska-na-krku/videa/  


 
>> Rezervace vstupenek
UNDERWORLD: KRVAVÉ VÁLKY – 2D
27.12.2016 20.00     Digitální kino

VÁNOČNÍ PROJEKCE V DIGITÁLNÍM KINĚ

USA / Thriller / České titulky /.

Poté, co Selene (Kate Beckinsale) musela chránit svou dceru Eve (India Eisley) před Lycany, kteří doufali, že vytvoří novou super rasu, a zmařit tak jejich plán, se nachází před další výzvou. Aristokratičtí vampýři a nemilosrdní Lycani získávají zpět původní zdroj sloužící k vytvoření nové rasy vytvořené Alexanderem Corvinusem pomocí DNA. Michael (Scott Speedman) se probouzí z kryogenního spánku, vrací se mu vzpomínky a pátrá po Selene a jeho dceři Eve. Lidé a nově vytvořená rasa se učí žít ve znovu sjednaném míru.

Hrají: Kate Beckinsale, Theo James, Lara Pulver, Charles Dance, Bradley James

Vstupné: 110,-Kč/ 112 minut / zvuk DD 5.1 / P-15 /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/383807-underworld-krvave-valky/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
ZPÍVEJ – 2D
28.12.2016 15.00     Digitální kino

VÁNOČNÍ PROJEKCE V DIGITÁLNÍM KINĚ

USA / Animovaný /Rodinný / Český dabing /

Celý svět je doslova poblázněný pěveckými soutěžemi, proto se nikdo nemůže divit, že tento současný fenomén pohltil i zvířecí říši. Každý tvoreček, a je jedno, jestli se jedná o myš, nebo o slona, by se chtěl stát vítězem výběrové soutěže. A není to jen kvůli výhře 100 000 dolarů. Tento veselý animovaný příběh ze života zástupců rozsáhlé živočišné říše přinášejí tvůrci Já padouch.

Film bude uveden v českém znění.

Vstupné: dospělí 130,-/ děti 110,-Kč / 98 minut / zvuk DD 5.1 / MP /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/403010-zpivej/videa/  


 
>> Rezervace vstupenek
MANŽEL NA HODINU – 2D
28.12.2016 17.30     Digitální kino

VÁNOČNÍ PROJEKCE V DIGITÁLNÍM KINĚ

ČR/ Komedie / České znění /.

Milanův vztah k doktorce Elišce (Eva Holubová) se slibně vyvíjí, a když se jí už Milan konečně odhodlá požádat o ruku, vypadá to, že svatbě nic nestojí cestě. Teda kromě jedné malé „drobnosti" – Milan je stále ženatý se Slovenkou Jankou (Zdena Studenková), matkou Kryštofa, se kterou se před lety jaksi zapomněl rozvést! Kromě Milanových lapálií je tu ještě další problém – návrat čtveřice k hraní vodního póla se moc nedaří. Zůstali jen tři... a to je sakra málo... Aby zachránili partu a vytáhli kamaráda Jakuba z depresí, rozhodne se Kryštof přivést do bazénu aquabely, se kterými chce natrénovat vystoupení. Honza z Kryštofova plánu zpočátku příliš nadšený není, ale posléze s vidinou záchrany kamaráda (a možnosti být v přítomnosti krásných aquabel) se všichni pustí do přípravy vystoupení s názvem „Hodinový manžel"...

Hrají: Bolek Polívka, David Novotný, David Matásek, Lukáš Latinák ….

Vstupné: 120,-Kč / 98 minut / zvuk DD 5.1 / MP /

Videoukázka: http://www.bohemiamp.cz/filmy/manzel-na-hodinu/1731/


 
>> Rezervace vstupenek
ROGUE ONE: STAR WARS STORY – 3D
28.12.2016 20.00     Digitální kino

VÁNOČNÍ PROJEKCE V DIGITÁLNÍM KINĚ

USA / Sci-fi / Akční / Dobrodružný / Fantasy / Český dabing /.

Rogue One: Star Wars Story je první z nové série samostatných filmů Lucasfilmu. Vypráví příběh skupiny netradičních hrdinů, kteří se dají dohromady, aby splnili odvážný a zdánlivě nemožný úkol: Ukrást plány Hvězdy smrti.

Hrají: Felicity Jones, Diego Luna, Riz Ahmed, Ben Mendelsohn, Donnie Yen..

Vstupné: 150,-Kč/ 120 minut / zvuk DD 5.1 / MP /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/377465-rogue-one-star-wars-story/videa/  


 
>> Rezervace vstupenek
 
za měsíc Prosinec 2334 navštěv  
RSS kanál s programem


FOTOGALERIE