Ceník služeb
Kontakt
Ke stažení


Od 24.06.2016 opět začínají filmové projekce a hudební produkce v Letním amfiteátru na Kyselce
Více v sekci "Letní amfiteátr"
    

  Zobrazit - místo:    datum od:    datum do:   
VE JMÉNU KRVE – 2D
30.09.2016 17.30     Digitální kino

USA / Akční / Thriller / České titulky /

Mel Gibson se ve filmu Blood Father představuje v roli bývalého člena motocyklového gangu "Hells Angel" Johna Linka, kterého právě propustili z vězení. Svobodu si ale neužije příliš dlouho - jeho 16letá dcera Lydie se dostane do problémů s drogovými dealery poté, co je namočena do krádeže špinavých peněz. Nevinná Lydie si na útěku před nimi neví rady, a tak se rozhodne pro zoufalé řešení - zavolá otcovi, jenž není jen motorkář, ale i bývalý opilec a narkoman. Ti dva se navíc řadu let neviděli a nerozešli se úplně v dobrém. Lydia však pod otcovou ochranou..

Hrají: Mel Gibson, Erin Moriarty, Diego Luna, William H. Macy, Elisabeth Röhm ..

Vstupné:  100,-Kč / 88 minut / zvuk DD 5.1 / P-12 /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/376160-ve-jmenu-krve/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
SEDM STATEČNÝCH – 2D
30.09.2016 20.00     Digitální kino

USA / Western / Dobrodružný / České titulky /

SPRAVEDLNOST MÁ SVÉ ČÍSLO

Scénář Akiro Kurosawa. Režisér Antoine Fugua přináší na plátna kin vlastní moderní vizi klasického příběhu sedmi statečných. Městečko Rose Creek neustále ohrožuje banda lotrů bezohledného průmyslníka Bartholomewa Boqua (Peter Sarsgaard), který se v honbě za ziskem nezastaví před ničím. Zoufalí obyvatelé pod vedením Emmy Cullenové (Haley Bennett) se rozhodnou požádat o pomoc sedm mužů, pro které, stejně jako pro Boqua, žádné zákony neplatí. Nesourodá skupina pistolníků, hazardních hráčů a nájemných lovců se rozhodne nevinné lidi ochránit a zastavit Boquovo jednání. Během příprav na rozhodující souboj si těchto sedm najatých žoldnéřů postupně uvědomí, že v tomto případě půjde více než o peníze.

Hrají: Denzel Washington, Chris Pratt, Ethan Hawke, Vincent D"Onofrio ..

Vstupné: 120,-Kč / 133 minut / zvuk DD 5.1 / P-15 /

Videoukázka: http://www.forumfilm.cz/pripravujeme/movie/show/sedm-statecnych/


 
>> Rezervace vstupenek
PRÁZDNINY V PROVENCE – 2D
01.10.2016 17.30     Digitální kino

ČR / Francie / Komedie / České znění /

Léto neskončilo, zábava trvá. Vojta Kotek, Jakub Prachař a Kryštof Hádek se po zimní komedii Padesátka vrací na plátna kin s letní atmosférou a s francouzskou vůní v komedii Prázdniny v Provence. Režisér Vladimír Michálek je obsadil do rolí tří kamarádů a členů hudební skupiny, kteří utečou před svojí manažerkou až do slunné Francie k tetě jednoho z nich. Trochu se poflakují, hodně si užívají a taky potkají krásnou a sympatickou dívku, která umí lámat srdce. Každý z velké trojky kámošů je jiný, společně pak vrství více či méně šílené situace. Zavilý hulič marihuany, hláškující filosof a nesmělý basák dělají všechno ve větším, než malém množství..

Hrají: Kryštof Hádek, Igor Bareš, Jana Pehrová-Krausová, Vojtěch Kotek …

Vstupné: 110,-Kč / 95 minut / zvuk DD 5.1 / P-15 /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/391705-prazdniny-v-provence/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
ANTHROPOID - 2D
01.10.2016 20.00     Digitální kino

Velká Británie / Česko / Francie / Historický / Thriller / Válečný / Životopisný / České titulky

 Snímek Anthropoid vychází z výjimečného skutečného příběhu vojenské operace za druhé světové války, jejímž cílem byl atentát na obergruppenführera SS Reinharda Heydricha. Heydrich byl po Hitlerovi a Himmlerovi třetím nejvýznamnějším mužem Třetí říše, hlavním strůjcem Konečného řešení a vůdcem nacistických okupačních sil v Československu. Vražedná a brutální vláda tohoto muže, přezdívaného "pražský řezník", přiměla spojenecké síly v Londýně k naplánování přísně tajné mise s kódovým označením Operace Anthropoid, která se měla navždy zapsat do historie.

Film sleduje osudy dvou vojáků českého zahraničního odboje, Jozefa Gabčíka (Cillian Murphy) a Jana Kubiše (Jamie Dornan), kteří provedou v prosinci 1941 výsadek do své okupované vlasti. Vybaveni jen omezeným množstvím informací a minimální výstrojí musejí v nacisty okupovaném a uzavřeném městě přijít na způsob, jak spáchat atentát na Heydricha, muže, kterého řada lidí vnímala jako Hitlerova přirozeného pokračovatele a nástupce

Hrají: Cillian Murphy, Jamie Dornan, Charlotte Le Bon, Aňa Geislerová …

Vstupné: 120,-Kč / 121 minut / zvuk DD 5.1 / P-15 /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/405971-anthropoid/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
LOVECKÁ SEZÓNA: STRAŠPYTEL – 2D
02.10.2016 15.00     Digitální kino

USA / Animovaný / Rodinný / Český dabing /

Grizzly Boog se sice úspěšně zabydlel v divočině, ale jeho instinkty domácího mazlíčka v něm pořád přetrvávají. Jedním z nich je strach. A když jednou Elliot u táboráku přidá k dobru historku o nebezpečném vlkodlakovi z místních lesů, Boogovi začne být les trošku nepohodlný. Vždyť je v něm tma a pořád někde něco šustí a všude najednou číhá nebezpečí. Elliot a všichni ostatní kamarádi v lese nasadí jedinou možnou terapii, která může Booga vyléčit – terapii strašením. Během sofistikované léčby ale zjistí, jak to s tím legendárním vlkodlakem vlastně je. A pak se možná budou bát všichni. Ale to nevadí. Můžeme se bát, hlavně když je u toho zábava.

Film bude uveden v českém znění.

Vstupné: 110,-Kč / 84 minut / zvuk DD 5.1 / MP /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/426808-lovecka-sezona-straspytel/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
JÁ KOCOUR - 2D
07.10.2016 17.30     Digitální kino

USA / Komedie / Rodinný / Český dabing /

Tom Brand (Kevin Spacey) je závratně úspěšný, neuvěřitelně bohatý a blbec. Snaze postavit nejvyšší mrakodrap na severní polokouli, je sebestředný miliardář připraven obětovat cokoliv. I lásku své rodiny. Chystaná stavba je skoro stejně monumentální jako jeho ego. Tomův pracovní život ho od jeho rodiny odcizil. Neváží si oddané manželky Lary (Jennifer Garner), zanedbává dospělého syna Davida a ignoruje žadonění o pozornost dcerky Rebeccy. Ta má k 11. narozeninám jediné přání: chce kočku. Tom se náhodou ocitá ve zverimexu podivínského Felixe Perkinse (Christopher Walken). Svérázný majitel přesně ví, co Tom potřebuje: velkého kocoura jménem pan Fuzzypants.

Po cestě na dceřinu párty má Tom fatální nehodu. Po probuzení zjišťuje, že zatímco jeho tělo leží v kómatu v nemocnici, jeho mysl se ocitá v těle kocoura. Tajemný pan Perkins mu dává jasné ultimátum: má týden na to, aby své rodině dokázal, že je miluje a záleží mu na nich. Jinak navždy zůstane chlupatým kocourem. A tak poprvé nemá Tom život ve svých rukou, ale v chlupatých packách a jeho osud doslova visí na drápkách.

Film bude uveden v českém znění.

Hrají: Jennifer Garner, Robbie Amell, Kevin Spacey, Christopher Walken …

Vstupné: 120,-Kč / 87 minut/ zvuk DD 5.1 / MP /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/414991-ja-kocour/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
INSTALATÉR Z TUCHLOVIC – 2D
07.10.2016 20.00     Digitální kino

ČR / Komedie / České znění /

Čtyřicetiletý Luboš Cafourek je svérázný instalatér z vesnice Tuchlovice u Prahy. Je zručný a poctivý, se vším si poradí, žádné práce se nikdy nezalekne. Nemá auto, za zákazníky jezdí na kole, nebo autobusem, nebo se nechá vozit. Mobil nepoužívá, telefonáty za něj vyřizuje jeho matka, která mu také vaří, nakupuje, pere, dělá účetnictví a řídí chod celé domácnosti. Luboš má vždy na všechno nečekanou a vtipnou odpověď, ale praktický a společenský život mu uniká mezi prsty. Za práci si nedokáže říct pořádné peníze, kamarádům opravuje zadarmo a to, co vydělá, hned utratí za jídlo pro toulavé kočky, nebo prosází. Luboš všechno nepříjemné odsouvá na „později", nebo na „uvidíme". Všechny jeho pokusy o kontakt se ženami končí fiaskem, mamka se marně snaží, aby syn konečně získal partnerku... Vesnická komedie Instalatér z Tuchlovic je o muži, který všem všechno opraví, ale vlastní život spravovat nedokáže.

Hrají: Jakub Kohák, Eva Holubová, Petra Špalková, Filip Blažek, Jan Budař

Vstupné: 120,-Kč / 85 minut / zvuk DD 5.1 / P-12 /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/50300-instalater-z-tuchlovic/videa/?type=5


 
>> Rezervace vstupenek
DEEPWATER HORIZON: MOŘE V PLAMENECH - 2D
08.10.2016 17.30     Digitální kino

USA / Akční / Drama / Thriller / České titulky /

Příběh popisuje události na plovoucí vrtné plošině Deepwater Horizon, která se v dubnu 2010 potopila následkem exploze a způsobila největší ropné zamoření v americké historii.

Vstupné: 110,-Kč / 107 minut / zvuk DD 5.1 / P-15 /

Videoukázka:

http://www.csfd.cz/film/397118-deepwater-horizon-more-v-plamenech/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
DÍVKA VE VLAKU – 2D
08.10.2016 20.00     Digitální kino

USA / Mysteriózní / Thriller / České titulky /

Každý den na cestě do práce jezdí Rachel Watson vlakem kolem města Witney. Vlak projíždí kolem jejího starého domu, kde bydlí její exmanžel se svou novou manželkou Annou. O pár domů dál každý den vidí jiný manželský pár. Rachel si postupně tento pár oblíbí a sama pro sebe si je pojmenuje ‚Jess a Jason". Zdá se, že mají dokonalý život, a Rachel jim zároveň závidí i přeje jejich štěstí. Jednoho dne, když projíždí kolem jejich domu, stane se svědkem něčeho, co od základu změní vše, co si dosud o tomto páru myslela.

Hrají: Emily Blunt, Rebecca Ferguson, Haley Bennett, Justin Theroux, Luke Evans …

Vstupné: 110,-Kč / 112 minut/ zvuk DD 5.1 / P-15 /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/416328-divka-ve-vlaku/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
INSTALATÉR Z TUCHLOVIC – 2D
14.10.2016 17.30     Digitální kino

ČR / Komedie / České znění /

Čtyřicetiletý Luboš Cafourek je svérázný instalatér z vesnice Tuchlovice u Prahy. Je zručný a poctivý, se vším si poradí, žádné práce se nikdy nezalekne. Nemá auto, za zákazníky jezdí na kole, nebo autobusem, nebo se nechá vozit. Mobil nepoužívá, telefonáty za něj vyřizuje jeho matka, která mu také vaří, nakupuje, pere, dělá účetnictví a řídí chod celé domácnosti. Luboš má vždy na všechno nečekanou a vtipnou odpověď, ale praktický a společenský život mu uniká mezi prsty. Za práci si nedokáže říct pořádné peníze, kamarádům opravuje zadarmo a to, co vydělá, hned utratí za jídlo pro toulavé kočky, nebo prosází. Luboš všechno nepříjemné odsouvá na „později", nebo na „uvidíme". Všechny jeho pokusy o kontakt se ženami končí fiaskem, mamka se marně snaží, aby syn konečně získal partnerku... Vesnická komedie Instalatér z Tuchlovic je o muži, který všem všechno opraví, ale vlastní život spravovat nedokáže.

Hrají: Jakub Kohák, Eva Holubová, Petra Špalková, Filip Blažek, Jan Budař …

Vstupné: 120,-Kč / 85 minut / zvuk DD 5.1 / P-12 /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/50300-instalater-z-tuchlovic/videa/?type=5


 
>> Rezervace vstupenek
ANTHROPOID - 2D
14.10.2016 20.00     Digitální kino

Velká Británie / Česko / Francie / Historický / Thriller / Válečný / Životopisný / České titulky

 Snímek Anthropoid vychází z výjimečného skutečného příběhu vojenské operace za druhé světové války, jejímž cílem byl atentát na obergruppenführera SS Reinharda Heydricha. Heydrich byl po Hitlerovi a Himmlerovi třetím nejvýznamnějším mužem Třetí říše, hlavním strůjcem Konečného řešení a vůdcem nacistických okupačních sil v Československu. Vražedná a brutální vláda tohoto muže, přezdívaného "pražský řezník", přiměla spojenecké síly v Londýně k naplánování přísně tajné mise s kódovým označením Operace Anthropoid, která se měla navždy zapsat do historie.

Film sleduje osudy dvou vojáků českého zahraničního odboje, Jozefa Gabčíka (Cillian Murphy) a Jana Kubiše (Jamie Dornan), kteří provedou v prosinci 1941 výsadek do své okupované vlasti. Vybaveni jen omezeným množstvím informací a minimální výstrojí musejí v nacisty okupovaném a uzavřeném městě přijít na způsob, jak spáchat atentát na Heydricha, muže, kterého řada lidí vnímala jako Hitlerova přirozeného pokračovatele a nástupce

Hrají: Cillian Murphy, Jamie Dornan, Charlotte Le Bon, Aňa Geislerová …

Vstupné:  120,-Kč / 121 minut / zvuk DD 5.1 / P-15 /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/405971-anthropoid/videa/  


 
>> Rezervace vstupenek
ZILIONÁŘI – 2D
14.10.2016 22.00     Digitální kino

USA / Akční / Komedie / Krimi / České titulky /

David (Zach Galifianakis) je nekomplikovaný muž, který uvízl v monotónním životě. Den co den usedá za volant svého obrněného automobilu, aby odvážel obrovské sumy peněz jiných lidí. Jediným vzrušujícím momentem v jeho životě je flirtování s kolegyní Kelly (Kristen Wiig), která ho však brzy zatáhne do těžko uvěřitelného dobrodružství. Skupinka nepříliš inteligentních loserů, pod vedením Steva (Owen Wilson), plánuje vyloupit banku a David jim v tom má samozřejmě pomoci. Navzdory absolutně amatérskému plánu se ale stane nemožné a oni mají najednou v kapse 17 miliónů dolarů. A protože tato partička je opravdu bláznivá, začne je hned ve velkém roztáčet. Peníze létají vzduchem za luxusní a kolikrát i zbytečné věci, ale nedochází jim, že pro policii tak zanechávají jasné stopy...

Hrají: Kristen Wiig, Zach Galifianakis, Ken Marino, Owen Wilson ...

Vstupné: 110,-Kč / 94 minut / zvuk DD 5.1 / P-12 /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/341769-zilionari/videa/   


 
>> Rezervace vstupenek
BEZVA ŽENSKÁ NA KRKU – 2D
15.10.2016 17.30     Digitální kino

ČR / Komedie / České znění /

Sympatická Eliška (Petra Hřebíčková) je na plný úvazek milující manželkou charismatického a bohatého Pavla (Jiří Langmajer). Ovšem jen do té doby, než ji na prahu čtyřicítky milým a korektním způsobem požádá o rozvod. Když nový život, tak od základů! Eliška se rozhodne začít od nuly jako učitelka v malé středočeské vesničce. Rázovitý a hyperaktivní starosta (Miroslav Táborský) nastěhuje Elišku do jednoho domu s nerudným Božíčkem (Ondřej Vetchý), který díky svým vlastním neblahým zkušenostem s „ženskejma definitivně skončil". Jeho jízlivost a hulvátství může trumfnout snad jen jeho povolání – Božíček pracuje ve vesnici jako hrobník. Eliška má ovšem na chlapy také momentálně spadeno, takže si rozhodně nenechá nic líbit...

Hrají: Ondřej Vetchý, Petra Hřebíčková, Václav Postránecký, Miroslav Táborský …

Vstupné: 120,-Kč / 98 minut / zvuk DD 5.1 / MP /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/439895-bezva-zenska-na-krku/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
INFERNO – 2D
15.10.2016 20.00     Digitální kino

USA / Mysteriózní / Thriller / České titulky /

Harvardský symbolog Robert Langdon (Tom Hanks) se tentokrát ocitá v samotném srdci Itálie, aby pomohl vyřešit záhadu, jež je pozoruhodně propojena s jedním z největších literárních děl všech dob - Dantovým Peklem. Při svém tajuplném poslání se Langdon musí střetnout s neznámým, hrůzu nahánějícím protivníkem; proplétá se přitom nejen labyrintem florentských, benátských či istanbulských uliček, tajnými chodbami, skrytými komnatami, ale také labyrintem narážek a kódů. Jediná vodítka mu v jeho pátrání nabízí jenom Dantova temná epická báseň - a čas přitom neúprosně pádí. Až uplyne, má dojít ke katastrofě, která navždy změní celý svět.

Hrají: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Ben Foster, Irrfan Khan …

Vstupné: 120,-Kč / 122 minut / zvuk DD 5.1 / P-15 /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/374794-inferno/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
ČAPÍ DOBRODRUŽSTVÍ – 2D
16.10.2016 15.00     Digitální kino

USA / Animovaný / Rodinný / Český dabing /

Čápi nosí děti... nebo alespoň nosívali. Teď nosí balíčky pro celosvětového internetového giganta Cornerstore.com. Nejlepší doručovatel společnosti, čáp Junior, má být zanedlouho povýšen, když náhodně aktivuje stroj na výrobu dětí a ten bez jakékoliv autorizace vyrobí rozkošnou holčičku. Junior a jeho kamarád Tulip, jediný člověk na Čapí hoře, v zoufalé snaze doručit zásilku dřív, než se to dozví šéf, a závodí s časem, aby doručili své první dítě – na divoké a objevné cestě, která by mohla pomoci k úplnosti nejedné rodině a vrátit čápům na celém světě jejich původní poslání

Film bude uveden v českém znění.

Vstupné: 110,-Kč / 87 minut /  zvuk DD 5.1 / MP /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/2152-capi-dobrodruzstvi/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
JACK REACHER: NEVRACEJ SE – 2D
21.10.2016 17.30     Digitální kino

USA / Akční / Krimi / Drama / Mysteriózní / Thriller / České titulky /

Bývalý vojenský vyšetřovatel Jack Reacher (Tom Cruise) přijíždí na svou bývalou vojenskou základnu, kde je ke svému překvapení obviněn, že je zodpovědný za vraždu, která se na základně stala před mnoha lety. Aby dokázal svou nevinu, pustí se Reacher do vlastního vyšetřování, aby co nejdříve očistil svou pověst.

Hrají: Tom Cruise, Cobie Smulders, Aldis Hodge, Danika Yarosh, Patrick Heusinger …

Vstupné: 120,-Kč / 116 minut / zvuk DD 5.1 / P-15 /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/359552-jack-reacher-nevracej-se/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
BEZVA ŽENSKÁ NA KRKU – 2D
21.10.2016 20.00     Digitální kino

ČR / Komedie / České znění /

Sympatická Eliška (Petra Hřebíčková) je na plný úvazek milující manželkou charismatického a bohatého Pavla (Jiří Langmajer). Ovšem jen do té doby, než ji na prahu čtyřicítky milým a korektním způsobem požádá o rozvod. Když nový život, tak od základů! Eliška se rozhodne začít od nuly jako učitelka v malé středočeské vesničce. Rázovitý a hyperaktivní starosta (Miroslav Táborský) nastěhuje Elišku do jednoho domu s nerudným Božíčkem (Ondřej Vetchý), který díky svým vlastním neblahým zkušenostem s „ženskejma definitivně skončil". Jeho jízlivost a hulvátství může trumfnout snad jen jeho povolání – Božíček pracuje ve vesnici jako hrobník. Eliška má ovšem na chlapy také momentálně spadeno, takže si rozhodně nenechá nic líbit...

Hrají: Ondřej Vetchý, Petra Hřebíčková, Václav Postránecký, Miroslav Táborský …

Vstupné: 120,-Kč / 98 minut / zvuk DD 5.1 / MP /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/439895-bezva-zenska-na-krku/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
DEVÁTÝ ŽIVOT LOUISE DRAXE – 2D
22.10.2016 17.30     Digitální kino

Kanada / VB / Thriller / České titulky /

Devítiletý Louis Drax jako zázrakem přežije téměř smrtelný pád. Psycholog Allan Pascal se snaží odkrýt podivné okolnosti chlapcovy nehody. Zároveň čelí zvláštním, temným náhodám, které sužují jeho život. Čím dál víc je vtahován do spleti záhad na hranici reality a fantazie...

Hrají: Jamie Dornan, Sarah Gadon, Aaron Paul, Barbara Hershey, Molly Parker …

Vstupné: 120,-Kč / 108 minut / zvuk DD 5.1 / P-15 /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/388605-devaty-zivot-louise-draxe/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
ANTHROPOID - 2D
22.10.2016 20.00     Digitální kino

Velká Británie / Česko / Francie / Historický / Thriller / Válečný / Životopisný / České titulky

 Snímek Anthropoid vychází z výjimečného skutečného příběhu vojenské operace za druhé světové války, jejímž cílem byl atentát na obergruppenführera SS Reinharda Heydricha. Heydrich byl po Hitlerovi a Himmlerovi třetím nejvýznamnějším mužem Třetí říše, hlavním strůjcem Konečného řešení a vůdcem nacistických okupačních sil v Československu. Vražedná a brutální vláda tohoto muže, přezdívaného "pražský řezník", přiměla spojenecké síly v Londýně k naplánování přísně tajné mise s kódovým označením Operace Anthropoid, která se měla navždy zapsat do historie.

Film sleduje osudy dvou vojáků českého zahraničního odboje, Jozefa Gabčíka (Cillian Murphy) a Jana Kubiše (Jamie Dornan), kteří provedou v prosinci 1941 výsadek do své okupované vlasti. Vybaveni jen omezeným množstvím informací a minimální výstrojí musejí v nacisty okupovaném a uzavřeném městě přijít na způsob, jak spáchat atentát na Heydricha, muže, kterého řada lidí vnímala jako Hitlerova přirozeného pokračovatele a nástupce

Hrají: Cillian Murphy, Jamie Dornan, Charlotte Le Bon, Aňa Geislerová …

Vstupné: 120,-Kč / 121 minut / zvuk DD 5.1 / P-15 /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/405971-anthropoid/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
LICHOŽROUTI – 2D
23.10.2016 15.00     Digitální kino

ČR / Animovaný / České znění /

LICHOŽROUTI jsou malí tvorové, kteří žijí s námi lidmi a mohou za to, že lidstvu z každého páru ponožek vždy zůstane jen jedna – lichá. Ponožkami se totiž živí!

Na ploše animovaného dobrodružného gangsterského příběhu dvou znepřátelených lichožroutských gangů, střetu dvou generací a dvou morálek, je vykreslen svět podobný lidskému, nenásilně a s humorem vlastním spisovateli a básníkovi Pavlu Šrutovi, spoluautorovi scénáře a autorovi dnes již slavné knižní předlohy. Osudy hlavních protagonistů  LICHOŽROUTŮ a jejich největšího protihráče, podivínského a opuštěného člověka  PROFESORA, spojuje příběh hlavního hrdiny, malého lichožrouta HIHLÍKA.

Film bude uveden v českém znění

Vstupné: 120,-Kč / 83 minut / zvuk DD 5.1 / MP /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/330755-lichozrouti/videa/  


 
>> Rezervace vstupenek
SIROTČINEC SLEČNY PEREGRINOVÉ PRO PODIVUHODNÉ DĚTI 2D
27.10.2016 15.00     Digitální kino

MIMOŘÁDNÉ PROJEKCE V RÁMCI HALLOWEEN

USA / Fantasy / Český dabing /

Díky tajemným stopám, které Jakeovi zanechá jeho milovaný dědeček, a které poodhalují tajemství jiných světů a doby, Jake objeví kouzelné místo, známé jako sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti. Jeho tajemnost i nebezpečí se začnou prohlubovat, jakmile Jake pozná jeho obyvatele a jejich zvláštní, neuvěřitelné schopnosti, ale i jejich strašlivé nepřátele. Jake nakonec zjistí, že jen jeho vlastní a výjimečná "podivnost" může zachránit jeho nové přátele.

Hrají: Eva Green, Samuel L. Jackson, Asa Butterfield, Ella Purnell …

Vstupné: 110,-Kč / 128 minut / zvuk DD 5.1 / P-12/

Videoukázka:

http://www.csfd.cz/film/346605-sirotcinec-slecny-peregrinove-pro-podivne-deti/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
INFERNO – 2D
27.10.2016 17.30     Digitální kino

MIMOŘÁDNÉ PROJEKCE V RÁMCI HALLOWEEN

USA / Mysteriózní / Thriller / České titulky /

Harvardský symbolog Robert Langdon (Tom Hanks) se tentokrát ocitá v samotném srdci Itálie, aby pomohl vyřešit záhadu, jež je pozoruhodně propojena s jedním z největších literárních děl všech dob - Dantovým Peklem. Při svém tajuplném poslání se Langdon musí střetnout s neznámým, hrůzu nahánějícím protivníkem; proplétá se přitom nejen labyrintem florentských, benátských či istanbulských uliček, tajnými chodbami, skrytými komnatami, ale také labyrintem narážek a kódů. Jediná vodítka mu v jeho pátrání nabízí jenom Dantova temná epická báseň - a čas přitom neúprosně pádí. Až uplyne, má dojít ke katastrofě, která navždy změní celý svět.

Hrají: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Ben Foster, Irrfan Khan …

Vstupné: 120,-Kč / 122 minut / zvuk DD 5.1 / P-15 /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/374794-inferno/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
SMRT VE TMĚ – 2D
27.10.2016 20.00     Digitální kino

MIMOŘÁDNÉ PROJEKCE V RÁMCI HALLOWEEN

USA / Horor / České titulky /

Tři bezohlední zloději se vloupají do domu bohatého slepce s vidinou dokonalé loupeže a velkého zisku. Vše se děje ale jinak...

Hrají: Stephen Lang, Jane Levy, Dylan Minnette, Daniel Zovatto …

Vstupné: 100,-Kč / 88 minut / zvuk DD 5.1 / P-15 /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/367644-smrt-ve-tme/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
ZHASNI A ZEMŘEŠ -2D
27.10.2016 22.00     Digitální kino

MIMOŘÁDNÉ PROJEKCE V RÁMCI HALLOWEEN

USA / Horor /. České titulky.

Když Rebecca odešla z domova, myslela si, že za sebou nechala i své strachy z dětství. Když v době dospívání zhasla, nebyla si nikdy úplně jistá, co je skutečné a co není ... a nyní její bratříček Martin prožívá stejně nevysvětlitelné a děsivé události, které kdysi vystavovaly zkouškám její příčetnost a ohrožovaly její bezpečnost. Znovu se objevila děsivá bytost tajemně propojená s její matkou Sophií. Ale tentokrát, s tím, jak se Rebecca přibližuje k odhalení pravdy, je třeba si přiznat, že životy všech jsou v ohrožení... jakmile se zhasnou světla.

Hrají: Teresa Palmer, Maria Bello, Billy Burke, Emily Alyn Lind …

Vstupné: 100,-Kč / 90 minut / zvuk DD 5.1 / P-15 /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/418916-zhasni-a-zemres/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
OSTRAVAK OSTRAVSKI – 2D
29.10.2016 17.30     Digitální kino

ČR / Komedie / České znění /

Jarek Ostravski je horník jako každý jiný. Když ale v dole bouchne jedna ze štol a on zachrání spoustu svých kamarádů ze závalu, stane se hrdinou a rázem se mu jeho život obrátí naruby. Vedením firmy je povýšen z dolu do kanceláře, aby se staral o horníky, dostane se do zorného úhlu médií, rodiny, přátel, ale především se znásobí jeho kredit u žen. Kdo by ale mohl tušit, jak to celé je vlastně doopravdy... Nová česká filmová komedie, navazují na nejlepší tituly z této oblasti naší filmové tvorby „Ostravak Ostravski", byla volně vytvořena dle námětu legendárního blogera a jeho sedmi knižních bestsellerů s názvem Deniky Ostravaka.

Hrají: Igor Chmela, Dušan Sitek, Jitka Smutná, Pavel Kikinčuk, Jan Vondráček …

Vstupné: 110,-Kč / 98 minut / zvuk DD 5.1 / P-12 /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/436715-ostravak-ostravski/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
ZÚČTOVÁNÍ – 2D
29.10.2016 20.00     Digitální kino

USA / Drama / České titulky /

Christian Wolff (Affleck) je matematický génius, který má lepší vztah k číslům než k lidem. Pod zástěrkou maloměstské účetní kanceláře pracuje jako nezávislý účetní pro několik nejnebezpečnějších zločineckých organizací na světě. S postupným stahováním smyčky ze strany oddělení pro boj s organizovaným zločinem ministerstva financí, v jehož čele stojí Ray King (J. K. Simmons), Christian přijme legálního klienta: dobře zavedenou společnost zabývající se robotikou, ve které účetní (Anna Kendrick) zjistila účetní nesrovnalosti ve výši miliónů dolarů. Ale s tím, jak Christian rozkrývá účetní záznamy a přibližuje se k odhalení pravdy, začíná v jeho okolí stoupat počet mrtvých.

Hrají: Ben Affleck, Anna Kendrick, J.K. Simmons, Jon Bernthal, Jeffrey Tambor …

Vstupné: 110,-Kč / 128 minut / zvuk DD 5.1 / P-12 /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/395620-zuctovani/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
KUBO A KOUZELNÝ MEČ – 2D
30.10.2016 15.00     Digitální kino

USA / Animovaný / Fantasy / Rodinný / Český dabing /

Umí vyprávět příběhy tak, že to bere dech. Chlapci Kubovi tenhle talent pomáhá uživit sebe a nemocnou matku. Den co den opouští jeskyni, ve které společně přebývají, a v přilehlé vesnici ohromuje obyvatele svým vyprávěním, které končí vždy před západem slunce. Domů se musí vrátit před setměním, jinak by ho podle matky mohla stihnout strašlivá kletba. Jednoho večera se však vrátit nedokáže. A varování se promění ve skutečnost. Najednou si uvědomí, že se stal hrdinou vlastního dobrodružného příběhu. V doprovodu chytré a přímočaré Opice a trochu praštěného Brouka se vydává po stopách svého otce, legendárního samuraje. Jeho cílem je nalezení otcovy zbroje, která mu má pomoci obstát v boji se zlem, které má v úmyslu zničit vše, co mu kdy bylo drahé. Tahle výprava bude mnohem dobrodružnější, strašidelnější a zábavnější než cokoliv z toho, co dosud vyprávěl.

Film bude uveden v českém znění.

Vstupné: 115,-/90,-Kč / 101 minut / zvuk DD 5.1 / MP /

Videoukázka: http://www.csfd.cz/film/400559-kubo-a-kouzelny-mec/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
 
za měsíc Září 11208 navštěv  
RSS kanál s programem


FOTOGALERIE

Den Horníků 10.9.2016

 vernisáž Karel IV.

Revival Fest 2016

Pohádková cesta

Jarmark 2016

Dětský karneval

Havana night

Erotický ples 2016