Ceník služeb
Kontakt
Ke stažení

 

OD 13 ŘÍJNA 2017 BUDE OPĚT V PROVOZU DIGITÁLNÍ KINO BÍLINA

Po nutných úpravách je digitální kino opět v provozu. Snahou města bylo promítání filmů obnovit alespoň do plánované rekonstrukce jevištní technologie. Technik Kulturního centra Bílina a zastupitel města Martin Kačírek projednal a zrealizoval s revizním technikem opětovný provoz. Rada města poté souhlasila s návrhem postupu, tedy se zajištěním promítacího plátna podle návrhu vycházejícího z revizní zprávy. Po tomto zajištění je možné obnovit provoz městského divadla s omezením, a to pouze jako kino.
  Plánované akce, které to umožňují, budou přesunuty do Kulturního domu Fontána. 
O případných dalších omezeních budeme informovat.

  Zobrazit - místo:    datum od:    datum do:   
AKTA PENTAGON: SKRYTÁ VÁLKA – 2D
23.02.2018 17.30     Digitální kino

USA / drama / thriller / životopisný / české titulky

Film líčí příběh novinářů deníků The Washington Post a The New York Times, kteří zveřejnili tajnou zprávu označovanou jako Pentagon Papers o angažovanosti americké vlády během války ve Vietnamu. Snaha o ututlání skutečností trvající čtyři prezidentská období donutila první americkou vydavatelku Kate Graham (Meryl Streep) a ambiciózního šéfredaktora Bena Bradleeho (Tom Hanks) z deníku The Washington Post vyhlásit vládě bezprecedentní válku o zveřejnění tajné vládní zprávy Pentagon Papers.

hrají: Tom Hanks, Meryl Streep, Alison Brie, Carrie Coon …

vstupné: 110 Kč / 115 minut / zvuk DD 5.1/ mládeži přístupné od 12 let

videoukázka: https://www.csfd.cz/film/501936-akta-pentagon-skryta-valka/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
PADESÁT ODSTÍNŮ SVOBODY – 2D
23.02.2018 20.00     Digitální kino

USA / drama / romantický / české titulky

Pokud si myslíte, že vstupem do manželství pro Anastasii (Dakota Johnson) a Christiana (Jamie Dornan) končí veškerá legrace a že legendární Červenou mučírnu předělají na dětský pokoj, nemůžete se víc mýlit. Vynalézavost a fantazie novomanželů nezná mezí, zvlášť když je díky Christianově pohádkovému bohatství opravdu nemusí nic limitovat. Anna se však nechce stát manželkou uvězněnou ve zlaté kleci a je rozhodnutá pokračovat v úspěšně rozjeté kariéře knižní redaktorky, což Christian snáší se skřípěním zubů. Rostoucí emancipace jeho ženy se však záhy stane „bezpečnostním rizikem,“ protože z minulosti se vynoří bývalý Anin kolega Jack Hyde, který má s oběma nevyřízené účty a pro pomstu je schopen udělat cokoliv. hrají: Jamie Dornan, Dakota Johnson, Arielle Kebbel, Tyler Hoechlin, Kim Basinger…

vstupné: 130 Kč /105 minut / zvuk DD 5.1 / přístupné od 15 let

videoukázka:  https://www.csfd.cz/film/414829-padesat-odstinu-svobody/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
BLACK PANTHER – 3D
24.02.2018 17.30     Digitální kino

USA / akční / drama / sci-fi / český dabing

Film od studia Marvel Black Panther je dobrodružstvím válečníka T’Chally, který se po smrti svého otce, krále Wakandy, vrací domů do odloučené, avšak technologicky vyspělé africké země, aby se stal novým právoplatným králem. Když se však znovu objeví mocný dávný nepřítel, jsou T’Challovy schopnosti jako krále, Black Panthera, podrobeny těžké zkoušce. hrají: Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong"o …

vstupné: 150 Kč dospělí / 130 Kč děti / 112 minut / zvuk DD 5.1 / přístupné od 12 let

videoukázka: https://www.csfd.cz/film/331877-black-panther/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
VĚČNĚ TVÁ NEVĚRNÁ – 2D
24.02.2018 20.00     Digitální kino

ČR / komedie / české znění

Josef a Miluška jsou manželé už snad celou věčnost. Miluška učí aerobik a svého manžela i dospívající dceru neúnavně zahrnuje péčí. Josef svou ženu miluje, ale má slabost i pro mladší a krásnější  ženy. Jejich manželství, spolu s Josefovým krachujícím nakladatelstvím, se pomalu řítí do záhuby. Na záchranu přijíždí teta Marta, která má šílený plán, jak krachující manželství i nakladatelství Josefa zachránit. Jako zkušená psycholožka pracující v manželské poradně naordinuje manželům nevěru - musejí se přistihnout in flagranti.  Bláznivá hra může začít.

hrají: Vilma Cibulková, Saša Rašilov nejml., Lenka Vlasáková, Sára Sandeva …

vstupné: 130 Kč / 97 minut / zvuk DD 5.1 / přístupné od 12 let

videoukázka: https://www.csfd.cz/film/539912-vecne-tva-neverna/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
NOČNÍ HRA – 2D
02.03.2018 17.30     Digitální kino

USA / akční / komedie / české titulky

Jason Bateman a Rachel McAdams ve filmu ztvárnili Maxa a Annie, jejichž pravidelné společenské herní večery s dalšími páry naberou obrátky ve chvíli, kdy Maxův charizmatický bratr Brooks zorganizuje párty se záhadnou vraždou, včetně falešných lupičů a federálních agentů. Takže kdy je Brooks unesen, je to pořád ještě součást hry nebo není?

hrají: Rachel McAdams, Jason Bateman, Jesse Plemons, Kyle Chandler …

vstupné: 110 Kč / 97 minut / zvuk DD 5.1 / přístupné od 12 let

videoukázka: https://www.csfd.cz/film/494367-nocni-hra/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
VĚČNĚ TVÁ NEVĚRNÁ – 2D
02.03.2018 20.00     Digitální kino

ČR / komedie / české znění

Josef a Miluška jsou manželé už snad celou věčnost. Miluška učí aerobik a svého manžela i dospívající dceru neúnavně zahrnuje péčí. Josef svou ženu miluje, ale má slabost i pro mladší a krásnější ženy. Jejich manželství, spolu s Josefovým krachujícím nakladatelstvím, se pomalu řítí do záhuby. Na záchranu přijíždí teta Marta, která má šílený plán, jak krachující manželství i nakladatelství Josefa zachránit. Jako zkušená psycholožka pracující v manželské poradně naordinuje manželům nevěru - musejí se přistihnout in flagranti.  Bláznivá hra může začít.

hrají: Vilma Cibulková, Saša Rašilov nejml., Lenka Vlasáková, Sára Sandeva …

vstupné: 120 Kč / 97 minut / zvuk DD 5.1 / přístupné od 12 let

videoukázka: https://www.csfd.cz/film/539912-vecne-tva-neverna/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
RUDÁ VOLAVKA – 2D
03.03.2018 17.30     Digitální kino

USA / mysteriózní / thriller / české titulky

Baletky, které musí předčasně ukončit svou kariéru, to nemají jednoduché. Celý svůj život do té chvíle věnovaly jen tanci a jejich příprava na skutečný život není dokonalá. Až na maximální sebekázeň a vůli dohnanou až do krajnosti. Bývalá primabalerína Dominika Jegorovová (Jennifer Lawrence) navíc žije v dnešním Rusku a se svou matkou čelí bezútěšné a nejisté budoucnosti. Díky tomu se stává snadnou kořistí ruské tajné zpravodajské služby a dostává se do jejího kurzu, v němž školí „volavky“. Zde probíhá tvrdý výcvik, jehož cílem je naučit své „žákyně“, aby v roli profesionálních svůdnic využívaly své tělo a mysl jako dokonalé zbraně.

hrají: Jennifer Lawrence, Joel Edgerton, Mary-Louise Parker, Jeremy Irons …

vstupné: 120 Kč / 112 minut / zvuk DD 5.1 / přístupné od 12 let

videoukázka: https://www.csfd.cz/film/475727-ruda-volavka/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
PADESÁT ODSTÍNŮ SVOBODY – 2D
03.03.2018 20.00     Digitální kino

USA / drama / romantický / české titulky

Pokud si myslíte, že vstupem do manželství pro Anastasii (Dakota Johnson) a Christiana (Jamie Dornan) končí veškerá legrace a že legendární Červenou mučírnu předělají na dětský pokoj, nemůžete se víc mýlit. Vynalézavost a fantazie novomanželů nezná mezí, zvlášť když je díky Christianově pohádkovému bohatství opravdu nemusí nic limitovat. Anna se však nechce stát manželkou uvězněnou ve zlaté kleci a je rozhodnutá pokračovat v úspěšně rozjeté kariéře knižní redaktorky, což Christian snáší se skřípěním zubů. Rostoucí emancipace jeho ženy se však záhy stane „bezpečnostním rizikem,“ protože z minulosti se vynoří bývalý Anin kolega Jack Hyde, který má s oběma nevyřízené účty a pro pomstu je schopen udělat cokoliv.

hrají: Jamie Dornan, Dakota Johnson, Arielle Kebbel, Tyler Hoechlin, Kim Basinger…

vstupné: 120 Kč /105 minut / zvuk DD 5.1 / přístupné od 15 let

videoukázka:  https://www.csfd.cz/film/414829-padesat-odstinu-svobody/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
PRAČLOVĚK – 2D
04.03.2018 15.00     Digitální kino

VB/ animovaný / český dabing

Dug je typický neohrožený hrdina dosud žijící v celkem poklidně probíhající době kamenné. A teď, spolu se svým čtyřnohým přítelem Čenichem, musí zachránit svůj kmen a milovaný domov před velkou hrozbou. Vtrhla k nim doba bronzová v čele s padoušským lordem Bafoněm. Dug se nakonec díky náhodě ocitá přímo uprostřed nepřátelského území a tam vsadí budoucnost svého kmene do podivné hry, ve které se dvě stejně velké skupiny bojovníků snaží kopat do kožené koule. Dug má jedinou šanci: naučit sebe a dalších deset hodně nemotorných pralidí hrát fotbal a pak vyhrát zápas proti elitnímu reprezentačnímu klubu Real Bronzio. Jen tak můžou získat zpět své území.

vstupné: 125 Kč / 89 minut / zvuk DD 5.1 / mládeži přístupné

videoukázka: https://www.csfd.cz/film/49814-praclovek/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
PŘÁNÍ SMRTI – 2D
09.03.2018 17.30     Digitální kino

USA / akční / thriller / české titulky

Klidný otec (Bruce Willis) se změní ve vraždící stroj poté, co ublíží jeho rodině.

hrají: Bruce Willis, Elisabeth Shue, Vincent D"Onofrio, Dean Norris …

vstupné: 110 Kč / 95 minut / zvuk DD 5.1 / přístupné od 12 let

videoukázka: https://www.csfd.cz/film/245684-prani-smrti/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
WINCHESTER: SÍDLO DÉMONŮ – 2D
09.03.2018 20.00     Digitální kino

USA / Austrálie /horor / mysteriózní / thriller / české titulky

Věříte na duchy? Okna, za nimiž je zeď, dveře otevírající se do prázdna, schodiště, co nikam nevedou, tajné chodby, propadliště, sloupy postavené vzhůru nohama, labyrint místností. Obrovské sídlo Winchesterů tíží hrůzyplná atmosféra i historie. Jeho stavba probíhala nepřetržitě 38 let, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. Jakákoliv přestávka měla mít strašné následky. Chodbami domu se na přelomu století plíží tajemná postava celá v černém, nikdo nesmí vidět, co se skrývá pod černým závojem. Není to ovšem démon, je to lady Sarah Winchester. Vdova a dědic zbrojního impéria Winchesterů, jejichž opakovací pušky pomohly dobýt Ameriku a zabily tisíce lidí. Lidí, jejichž prokletí a duchové teď rodinu pronásledují na každém kroku.

hrají: Helen Mirren, Jason Clarke, Sarah Snook, Angus Sampson …

vstupné: 120 Kč / 99 minut / zvuk DD 5.1 / přístupné od 15 let

videoukázka: https://www.csfd.cz/film/478583-winchester-sidlo-demonu/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
BLACK PANTHER – 3D
10.03.2018 17.30     Digitální kino

USA / akční / drama / sci-fi / český dabing

Film od studia Marvel Black Panther je dobrodružstvím válečníka T’Chally, který se po smrti svého otce, krále Wakandy, vrací domů do odloučené, avšak technologicky vyspělé africké země, aby se stal novým právoplatným králem. Když se však znovu objeví mocný dávný nepřítel, jsou T’Challovy schopnosti jako krále, Black Panthera, podrobeny těžké zkoušce. hrají: Chadwick Boseman, Michael B. Jordan, Lupita Nyong"o …

vstupné: 140 Kč / 112 minut / zvuk DD 5.1 / přístupné od 12 let

videoukázka: https://www.csfd.cz/film/331877-black-panther/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
TÁTOVA VOLHA – 2D
10.03.2018 20.00     Digitální kino

ČR / komedie / drama / české znění

Kostýmní výtvarnice Eva (Eliška Balzerová) nečekaně ovdověla.  Ludvík se jí ani nestačil svěřit s tím, že kromě jejich dcery Terezy (Tatiana Vilhelmová), má ještě stejně starého nemanželského syna. To alespoň naznačuje pečlivě ukrytá a náhodně objevená dětská kresba. Eva je rozhodnutá nečekané odhalení velkoryse ignorovat, ale Tereza, které se vlastní život sype pod rukama, se k přízraku nevlastního bratra upne. Společně s matkou se vydávají Ludvíkovým veteránem volha GAZ 21 po stopách jeho bývalých milenek (Vilma Cibulková, Eva Holubová, Hana Maciuchová) a přátel (Boleslav Polívka, Emília Vášáryová), aby o tajemství zjistily víc.

hrají: Eliška Balzerová, Tatiana Vilhelmová, Vilma Cibulková, Eva Holubová…

vstupné: 130 Kč / 90 minut / zvuk DD 5.1 / mládeži přístupné

videoukázka: https://www.csfd.cz/film/538409-tatova-volha/galerie/?type=1


 
>> Rezervace vstupenek
SNĚHOVÁ KRÁLOVNA: TAJEMSTVÍ OHNĚ A LEDU – 2D
11.03.2018 15.00     Digitální kino

Rusko / animovaný / rodinný / český dabing

Pokračování populární animované série je opět plné dobrodružství, legrace i kouzel. Poté, co Gerda porazila Sněhovou královnu a osvobodila svého bratra Kaye, má před sebou další úkol: nalézt rodiče unesené Severním větrem a dát celou rodinu zase dohromady.  Na této výpravě Gerdu a Kaye doprovázejí staří i noví přátelé, a když narazí na starobylý kouzelný trolí Kámen ohně a ledu, přestávají se události vyvíjet podle jejich původních plánů. Dokáží společně zkrotit mocné magické síly?

vstupné: 115 Kč dospělí / 90 Kč děti / 80 minut / zvuk DD 5.1 / mládeži přístupné

videoukázka: https://www.csfd.cz/film/247057-snehova-kralovna-tajemstvi-ohne-a-ledu/prehled/


 
>> Rezervace vstupenek
TOMB RAIDER – 2D
16.03.2018 17.30     Digitální kino

USA /akční / dobrodružný / fantasy / české titulky

Mladá a tvrohlavá Lara Croft (Alicia Vikander) musí v sobě posbírat všechnu odvahu, divokost a odhodlání bojovat až do samého konce, aby zachránila svět.

hrají: Alicia Vikander, Walton Goggins, Dominic West, Daniel Wu …

vstupné: 120 Kč / 112 minut / zvuk DD 5.1 / přístupné od 12 let

videoukázka: https://www.csfd.cz/film/268065-tomb-raider/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
TÁTOVA VOLHA – 2D
16.03.2018 20.00     Digitální kino

ČR / komedie / drama / české znění

Kostýmní výtvarnice Eva (Eliška Balzerová) nečekaně ovdověla.  Ludvík se jí ani nestačil svěřit s tím, že kromě jejich dcery Terezy (Tatiana Vilhelmová), má ještě stejně starého nemanželského syna. To alespoň naznačuje pečlivě ukrytá a náhodně objevená dětská kresba. Eva je rozhodnutá nečekané odhalení velkoryse ignorovat, ale Tereza, které se vlastní život sype pod rukama, se k přízraku nevlastního bratra upne. Společně s matkou se vydávají Ludvíkovým veteránem volha GAZ 21 po stopách jeho bývalých milenek (Vilma Cibulková, Eva Holubová, Hana Maciuchová) a přátel (Boleslav Polívka, Emília Vášáryová), aby o tajemství zjistily víc.

hrají: Eliška Balzerová, Tatiana Vilhelmová, Vilma Cibulková, Eva Holubová…

vstupné: 130 Kč / 90 minut / zvuk DD 5.1 / mládeži přístupné

videoukázka: https://www.csfd.cz/film/538409-tatova-volha/galerie/?type=1


 
>> Rezervace vstupenek
CESTA ZA KRÁLEM TROLLŮ – 2D
17.03.2018 17.30     Digitální kino

USA/ rodinný / fantasy / dobrodružný / pohádka/ český dabing

Espen je nejmladší ze tří synů chudého farmáře. Doma jej používají jako rodinného otloukánka, který není schopný žádné užitečné práce a jen chodí po lesích s hlavou v oblacích a chytá lelky. Jeho jediným úkolem, který mu doma svěřili, je udržovat v kamnech oheň, aby nevyhasl. A je asi jen náhodou, že právě on v lese potkal princeznu Kristin, která je právě na útěku ze svého rodného hradu. Kristin je pořádně tvrdohlavá, nevěří na staré báchorky o Králi trollů, který má zálusk na princezny, a hlavně si ani náhodou nechce vzít namyšleného prince Frederika, kterého jí vybral otec. Den před svými osmnáctými narozeninami tedy dává přednost cestě do neznáma. Bohužel nedlouho po setkání s Espenem zjistí, že ty povídačky o trollech jsou pravdivé. Mezitím se nic netušícímu Espenovi podaří další malér. Nedokáže ohlídat ani uhlíky v kamnech a díky své roztržitosti podpálí celou chalupu. A tak když král vyhlásí pátrání po neposlušné dceři a slíbí její ruku a půl království tomu, kdo jí najde, bratři neváhají a vyrážejí na výpravu.

hrají: Vebjørn Enger, Synnøve Macody Lund, Mads Sjøgård Pettersen…

vstupné: 120 Kč /děti: 110 Kč / 104 minut / zvuk DD 5.1 / mládeži přístupné

videoukázka: https://www.csfd.cz/film/476751-cesta-za-kralem-trollu/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
PADESÁT ODSTÍNŮ SVOBODY – 2D
17.03.2018 20.00     Digitální kino

USA / drama / romantický / české titulky

Pokud si myslíte, že vstupem do manželství pro Anastasii (Dakota Johnson) a Christiana (Jamie Dornan) končí veškerá legrace a že legendární Červenou mučírnu předělají na dětský pokoj, nemůžete se víc mýlit. Vynalézavost a fantazie novomanželů nezná mezí, zvlášť když je díky Christianově pohádkovému bohatství opravdu nemusí nic limitovat. Anna se však nechce stát manželkou uvězněnou ve zlaté kleci a je rozhodnutá pokračovat v úspěšně rozjeté kariéře knižní redaktorky, což Christian snáší se skřípěním zubů. Rostoucí emancipace jeho ženy se však záhy stane „bezpečnostním rizikem,“ protože z minulosti se vynoří bývalý Anin kolega Jack Hyde, který má s oběma nevyřízené účty a pro pomstu je schopen udělat cokoliv.

hrají: Jamie Dornan, Dakota Johnson, Arielle Kebbel, Tyler Hoechlin, Kim Basinger…

vstupné:  130 Kč /105 minut / zvuk DD 5.1 / přístupné od 15 let

videoukázka:  https://www.csfd.cz/film/414829-padesat-odstinu-svobody/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
CESTA ZA KRÁLEM TROLLŮ – 2D
23.03.2018 17.30     Digitální kino

USA/ rodinný / fantasy / dobrodružný / pohádka/ český dabing

Espen je nejmladší ze tří synů chudého farmáře. Doma jej používají jako rodinného otloukánka, který není schopný žádné užitečné práce a jen chodí po lesích s hlavou v oblacích a chytá lelky. Jeho jediným úkolem, který mu doma svěřili, je udržovat v kamnech oheň, aby nevyhasl. A je asi jen náhodou, že právě on v lese potkal princeznu Kristin, která je právě na útěku ze svého rodného hradu. A tak když král vyhlásí pátrání po neposlušné dceři a slíbí její ruku a půl království tomu, kdo jí najde, bratři neváhají a vyrážejí na výpravu.

hrají: Vebjørn Enger, Synnøve Macody Lund, Mads Sjøgård Pettersen…

vstupné: 120 Kč dospělí / 100 Kč děti / 104 minut / zvuk DD 5.1 / mládeži přístupné

videoukázka: https://www.csfd.cz/film/476751-cesta-za-kralem-trollu/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
ONI 2: NOČNÍ KOŘIST – 2D
23.03.2018 20.00     Digitální kino

USA / horor / české titulky

Rodinu, která se na noc ubytuje v odlehlém kempu, navštíví tři maskovaní psychopati a podrobí je zkoušce až po ty nejzazší meze.

hrají: Christina Hendricks, Bailee Madison, Martin Henderson...

vstupné: 110 Kč / 85 minut / zvuk DD 5.1 / přístupné od 15 let

videoukázka: https://www.csfd.cz/film/257090-oni-2-nocni-korist/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
PACIFIK RIM: POVSTÁNÍ – 3D
24.03.2018 17.30     Digitální kino

Pokračování sci-fi Guillerma del Tora Pacific Rim – Útok na Zemi. Jake Pentecost se spojí s Mako Moti, aby mohli společně velet nové generaci Jeagerů proti ničivé Kaiju hrozbě.

hrají: John Boyega, Scott Eastwood, Jing Tian, Cailee Spaeny …

vstupné: 150 Kč / 112 minut / zvuk DD 5.1 / přístupné od 12 let

videoukázka: http://www.cinemart.cz/filmy/pacific-rim-povstani/


 
>> Rezervace vstupenek
TÁTOVA VOLHA – 2D
24.03.2018 20.00     Digitální kino

ČR / komedie / drama / české znění

Kostýmní výtvarnice Eva (Eliška Balzerová) nečekaně ovdověla.  Ludvík se jí ani nestačil svěřit s tím, že kromě jejich dcery Terezy (Tatiana Vilhelmová), má ještě stejně starého nemanželského syna. To alespoň naznačuje pečlivě ukrytá a náhodně objevená dětská kresba. Eva je rozhodnutá nečekané odhalení velkoryse ignorovat, ale Tereza, které se vlastní život sype pod rukama, se k přízraku nevlastního bratra upne. Společně s matkou se vydávají Ludvíkovým veteránem volha GAZ 21 po stopách jeho bývalých milenek (Vilma Cibulková, Eva Holubová, Hana Maciuchová) a přátel (Boleslav Polívka, Emília Vášáryová), aby o tajemství zjistily víc.

hrají: Eliška Balzerová, Tatiana Vilhelmová, Vilma Cibulková, Eva Holubová…

vstupné: 130 Kč / 90 minut / zvuk DD 5.1 / mládeži přístupné

videoukázka: https://www.csfd.cz/film/538409-tatova-volha/galerie/?type=1  


 
>> Rezervace vstupenek
VČELKA MÁJA: MEDOVÉ HRY – 2D
25.03.2018 15.00     Digitální kino

Německo / Austrálie / animovaný / rodinný / český dabing

V Májině úlu to bzučí vzrušením, už dokončili letní sklizeň a z Buzztropolis přijel vysoký hodnostář s důležitým vzkazem pro královnu. Obdrží její úl už konečně pozvánku na Velké medové hry? Ale Májino nadšení rychle opadne, když zjistí, že její úl nejenže se nesmí soutěže zúčastnit, ale že císařovna také požaduje, aby její úl odevzdal polovinu letní sklizně medu jako příspěvek na výživu atletů soutěžících na Velkých medových hrách. V rozporu s přáním královny se Mája rozhodne odjet do Buzztropolis a osobně se postavit před císařovnu.

vstupné:  110 Kč / 85 minut / zvuk DD 5.1/ mládeži přístupné

videoukázka: https://www.csfd.cz/film/548195-vcelka-maja-medove-hry/galerie/?type=1


 
>> Rezervace vstupenek
KRÁLÍČEK PETR – 2D
29.03.2018 15.30     Digitální kino

USA / komedie / rodinný / fantasy / český dabing

Rebelský králíček Petr žije veselý bezstarostný život spolu s ostatními zvířátky na farmě. Nový majitel statku se však o svůj životní prostor dělit nemíní - a už vůbec ne se zvířaty. A tak začíná bizarní válka o teritorium - mezi ním a obyvateli zahrady.

vstupné: 120 Kč / 89 minut / zvuk DD 5.1 / mládeži přístupné

videoukázka: https://www.csfd.cz/film/452250-kralicek-petr/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
TOMB RAIDER – 2D
29.03.2018 17.30     Digitální kino

USA /akční / dobrodružný / fantasy / české titulky

Mladá a tvrohlavá Lara Croft (Alicia Vikander) musí v sobě posbírat všechnu odvahu, divokost a odhodlání bojovat až do samého konce, aby zachránila svět.

hrají: Alicia Vikander, Walton Goggins, Dominic West, Daniel Wu …

vstupné: 120 Kč / 112 minut / zvuk DD 5.1 / přístupné od 12 let

videoukázka: https://www.csfd.cz/film/268065-tomb-raider/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
VĚČNĚ TVÁ NEVĚRNÁ – 2D
29.03.2018 20.00     Digitální kino

ČR / komedie / české znění

Josef a Miluška jsou manželé už snad celou věčnost. Miluška učí aerobik a svého manžela i dospívající dceru neúnavně zahrnuje péčí. Josef svou ženu miluje, ale má slabost i pro mladší a krásnější ženy. Jejich manželství, spolu s Josefovým krachujícím nakladatelstvím, se pomalu řítí do záhuby. Na záchranu přijíždí teta Marta, která má šílený plán, jak krachující manželství i nakladatelství Josefa zachránit. Jako zkušená psycholožka pracující v manželské poradně naordinuje manželům nevěru - musejí se přistihnout in flagranti.  Bláznivá hra může začít.

hrají: Vilma Cibulková, Saša Rašilov nejml., Lenka Vlasáková, Sára Sandeva …

vstupné: 110 Kč / 97 minut / zvuk DD 5.1 / přístupné od 12 let

videoukázka: https://www.csfd.cz/film/539912-vecne-tva-neverna/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
SHERLOCK KOUMES – 2D
30.03.2018 15.30     Digitální kino

USA / animovaný / komedie / český dabing

Animovaná komediální detektivka plná trpaslíků. Geniální české obsazení: David Novotný, Eliška Balzerová, Tatiana Vilhelmová, Tomáš Matonoha, Pavel Liška.

vstupné: 120 Kč dospělí /děti: 100 Kč / 97 minut / zvuk DD 5.1 / mládeži přístupné

videoukázka: http://www.cinemart.cz/filmy/sherlock-koumes/


 
>> Rezervace vstupenek
PACIFIK RIM: POVSTÁNÍ – 3D
30.03.2018 17.30     Digitální kino

Pokračování sci-fi Guillerma del Tora Pacific Rim – Útok na Zemi. Jake Pentecost se spojí s Mako Moti, aby mohli společně velet nové generaci Jeagerů proti ničivé Kaiju hrozbě.

hrají: John Boyega, Scott Eastwood, Jing Tian, Cailee Spaeny …

vstupné: 150 Kč / 112 minut / zvuk DD 5.1 / přístupné od 12 let

videoukázka: http://www.cinemart.cz/filmy/pacific-rim-povstani/


 
>> Rezervace vstupenek
TÁTOVA VOLHA – 2D
30.03.2018 20.00     Digitální kino

ČR / komedie / drama / české znění

Kostýmní výtvarnice Eva (Eliška Balzerová) nečekaně ovdověla.  Ludvík se jí ani nestačil svěřit s tím, že kromě jejich dcery Terezy (Tatiana Vilhelmová), má ještě stejně starého nemanželského syna. To alespoň naznačuje pečlivě ukrytá a náhodně objevená dětská kresba. Eva je rozhodnutá nečekané odhalení velkoryse ignorovat, ale Tereza, které se vlastní život sype pod rukama, se k přízraku nevlastního bratra upne. Společně s matkou se vydávají Ludvíkovým veteránem volha GAZ 21 po stopách jeho bývalých milenek (Vilma Cibulková, Eva Holubová, Hana Maciuchová) a přátel (Boleslav Polívka, Emília Vášáryová), aby o tajemství zjistily víc.

hrají: Eliška Balzerová, Tatiana Vilhelmová, Vilma Cibulková, Eva Holubová…

vstupné: 120 Kč / 90 minut / zvuk DD 5.1 / mládeži přístupné

videoukázka: https://www.csfd.cz/film/538409-tatova-volha/galerie/?type=1   


 
>> Rezervace vstupenek
TRIKY S TRPASLÍKY – 2D
31.03.2018 15.30     Digitální kino

USA / animovaný / rodinný / český dabing

Chloe a její maminka Catherine se už zase stěhují. Tentokrát do Nové Anglie, ve které si pořídily nádherný gotický dům, plný zvláštních zahradních trpaslíků. Chloe má ale jiné starosti. Začíná chodit do nové školy a snaží se spřátelit se svými spolužačkami. Navíc se do ní zakoukal kluk ze sousedství Liam, který se ji neustále snaží oslnit. Chloe si ale postupně začne všímat, že se v domě dějí divné věci. Všude jsou obaly od sladkostí, které někdo snědl. A co ti trpaslíci? Jako by snad na ni mrkli, nebo se dokonce pohnuli? Chloe brzy pochopí, že trpaslíci jsou skutečně živí, a navíc mají dům chránit před hrozbou z jiné dimenze. Tohle dobrodružství si rozhodně nesmí nechat ujít!

vstupné: 110 Kč / 89 minut / zvuk DD 5.1 / mládeži přístupné

videoukázka: https://www.csfd.cz/film/534174-triky-s-trpasliky/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
REAL PLAYER ONE: HRA ZAČÍNÁ - 3D
31.03.2018 17.30     Digitální kino

USA / akční / sci-fi / fantasy / český dabing

Děj nového filmu legendárního režiséra Stevena Spielberga je zasazen do roku 2045, kdy se svět ocitá na pokraji chaosu a kolapsu. Lidé však nalezli spásu v OASIS, rozsáhlém světě virtuální reality, který vytvořil geniální a excentrický James Halliday (Mark Rylance). Když Halliday zemře, odkáže své nesmírné bohatství prvnímu člověku, který najde Velikonoční vajíčko ukryté někde v OASIS. Odstartuje tak zběsilý závod, který pohltí celý svět. Když se k závodu o nalezení Velikonočního vajíčka rozhodne přidat nenápadný mladý hrdina Wade Watts (Tye Sheridan), je vržen do šílené, realitě na hony vzdálené honby za pokladem ve fantaskním světě mystérií, nečekaných objevů a nebezpečí.                   

hrají: Tye Sheridan, Olivia Cooke, Vin Diesel, Simon Pegg

vstupné: 130 Kč / 112 minut / zvuk DD 5.1 / přístupné od 12 let

videoukázka: https://www.csfd.cz/film/410534-ready-player-one-hra-zacina/videa/


 
>> Rezervace vstupenek
PADESÁT ODSTÍNŮ SVOBODY – 2D
31.03.2018 20.00     Digitální kino

USA / drama / romantický / české titulky

Pokud si myslíte, že vstupem do manželství pro Anastasii (Dakota Johnson) a Christiana (Jamie Dornan) končí veškerá legrace a že legendární Červenou mučírnu předělají na dětský pokoj, nemůžete se víc mýlit. Vynalézavost a fantazie novomanželů nezná mezí, zvlášť když je díky Christianově pohádkovému bohatství opravdu nemusí nic limitovat. Anna se však nechce stát manželkou uvězněnou ve zlaté kleci a je rozhodnutá pokračovat v úspěšně rozjeté kariéře knižní redaktorky, což Christian snáší se skřípěním zubů. Rostoucí emancipace jeho ženy se však záhy stane „bezpečnostním rizikem,“ protože z minulosti se vynoří bývalý Anin kolega Jack Hyde, který má s oběma nevyřízené účty a pro pomstu je schopen udělat cokoliv.

hrají: Jamie Dornan, Dakota Johnson, Arielle Kebbel, Tyler Hoechlin, Kim Basinger…

vstupné:  110 Kč /105 minut / zvuk DD 5.1 / přístupné od 15 let

videoukázka:  https://www.csfd.cz/film/414829-padesat-odstinu-svobody/videa/  


 
>> Rezervace vstupenek
 
za měsíc Únor 12548 navštěv  
RSS kanál s programem


FOTOGALERIE